PREORDER KSIAZE AKA SLUMILIONER

Poprzedni temat «» Następny temat
SLUMS ATTACK - 20/20 EVERGREEN
Autor Wiadomość
ak47 

Wysłany: 2013-04-05, 16:40   

Dziękuję za propsy :D
@fan1947 na początku było, ale wywaliłem. Naprawdę trudno wybrać te 40 utworów.
A przecież z solówek są mocne kawałki to już w ogóle mega trudny wybór.
Ja to męczę ciągle stare kawałki wpadają mi w ucho bardzo dobrze.

Może ktoś pokaże Rychowi i Darkowi to :D

gruby 

Wysłany: 2013-04-07, 21:12   

glicek napisał/a:
Ciekawe czy będą kawałki z "Na Legalu" wydanie ich na 20/20 EVERGREEN i pozniej znowu wydanie płyty "Na Legalu" trochę chyba mija się z celem.

Dlaczego mija się z celem?
Idąc tym tokiem myślenia to w ogóle ta składanka jest niepotrzebna bo przecież resztę kawałków również można znaleźć na płytach, które można kupić...ba, które już pewnie większość posiada.

pozdro

SLUczlowiek 

Ostrzeżeń: 1/4
Wysłany: 2013-04-07, 22:03   

racja up, składak to składak - zbiór najlepszych kawałków według uznania, ale 3 kawałki z takiego Na Legalu? nie zastąpi całej oryginalnej płyty. Stąd ta reedycja, niektórym tak ciężko to pojąć. Cieszcie się, że takie akcje się dzieją i wydają te reedycje.

fan1947 

Wysłany: 2013-04-07, 22:31   

SLUczlowiek napisał/a:
racja up, składak to składak - zbiór najlepszych kawałków według uznania, ale 3 kawałki z takiego Na Legalu? nie zastąpi całej oryginalnej płyty. Stąd ta reedycja, niektórym tak ciężko to pojąć. Cieszcie się, że takie akcje się dzieją i wydają te reedycje.

Reedycja to nie to samo co miec z pierwszego wydania, ja tam wole dac wiecej ale te uczucie kiedy sie odklada jakis stary krazek na polke :D bezcenne

SLUczlowiek 

Wysłany: 2013-04-08, 06:36   

No, ja się tutaj z tobą całkowicie zgadzam, reedycje są po to, żeby te płyty mogły się pojawić na półkach tych, którzy nie zamierzają wydawać po 200zł na płyty. Ja jednak jestem z tych zwolenników pierwszych wydań :) chociaż Na Legalu to teraz pikuś do kupienia, bo po całej Polsce jest tego materiału ponad 100 tyś.

sticky2713
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-08, 13:42   

Ja mam tak że ponad 100zł za płytę dać jest mi szkoda, i aż tak nie przykuwam uwagi czy to pierwsze wydanie czy reedycja choć wiadomo pierwszy nakład to coś co uwielbiam.Na półce mam z tych starszych płyt: Ski Skład, Shut 'Em Down ONYXa pierwsze wydanie USA 98 rok i MB Murda Muzik również pierwsze wydanie, no i nielegal Śliwy z autografem na płycie z kiosku haha.Portfel mi na to nie pozwala, dlatego potrzebne są reedycje.

"Greatest Hits" to bardzo dobre posunięcie, fajnie jest mieć coś od artystów dla fanów z okazji tego 20-lecia, kolejna płyta SLU na półce, masz pod ręką wszystkie największe kawałki i gdy jest nastrój puszczasz ją bez skipowania.Ja tam czekam.

warlordsbattlec 

Wysłany: 2013-04-08, 22:39   

Ja też jestem z tych, którzy wolą mieć 1 wydania od reedycji, nawet drogim kosztem. ;) Chociaż mi również portfel często na to nie pozwala.

SLUŁudzik 
Administratorzy

Pochwał: 8
Wysłany: 2013-04-30, 19:16   

20 lat Slums Attack – wyjątkowy koncert i wyjątkowa płyta

W bieżącym roku mija 20 lat od założenia zespołu legendy polskiego rapu, Slums Attack. Z tej okazji zespół przygotowuje specjalny koncert oraz wyda płytę zatytułowaną „20/20 Evergreen”

Koncert z okazji 20lecia Slums Attack ma się odbyć 26 października poznańskiej Arenie.

– Przed nami masa pracy i przygotowań, które już uruchomiliśmy, werbujemy starą ekipę do pomocy, wszystkich z którymi doszliśmy aż do tego punktu – mówi Peja. – Wierzę, że stworzymy niespotykane dotąd widowisko, niepowtarzalny koncert, o którym będzie się mówić jeszcze długo po nim. Zaproszeni goście będą stanowić mocny punkt programu. Tak, jak w przypadku 10 i 15 urodzin zespołu SLU stawiamy na poznańska halę Arena. Świadomi tego, iż wielu słuchaczy czeka na to wydarzenie, w sferze zawodowej w tym roku chcemy poświęcić się głownie jeśli nie wyłącznie temu projektowi. Ciężko przygotować koncert jubileuszowy i za każdym razem mamy z tym masę roboty, jednak doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni ostatnich lat stanowi stabilną zaporę bezpieczeństwa. Logistyka, próby, booking gości i sam koncert, uwielbiam tego rodzaju wyzwania. Nigdzie indziej, jak w Arenie czujemy, że ta robota ma sens a lata pracy nie poszły na marne. Cieszę się, jak dzieciak, że będziemy Moglico raz kolejny świętować wraz z rzeszą oddanych fanów. Fanów bez których ten zespół, ja i Decks, nie przetrwalibyśmy tyle czasu. W końcu zagram też jubileuszowy koncert na trzeźwo – śmieje się Peja. Muzycy towarzyszący Slums Attack przez ostatnie 20 lat działalności mają stanowić mocny punkt koncertu. – Są pierwsi zaproszeni goście, o których na tym etapie przygotowań nie będziemy jeszcze wspominać, ale apeluję jednocześnie, jeśli czujesz się naszym bratem, przyjacielem, kumplem, dobrym człowiekiem, ziomkiem z rap gry, to nie bookuj nic na 26.10, bo z pewnością zaprosimy Cię do Areny – dodaje Decks.

Sprzedaż biletów na jubileuszowy koncert rusza w maju. Wcześniej zostanie przygotowany specjalny klip promujący wydarzenie z udziałem zaproszonych gości. Choć to koncert jubileuszowy ma być najważniejszym wydarzeniem w tegorocznych obchodach 20lecia Slums Attack, zespół planuje także wydać płytę zatytułowaną „20/20Evergreen”. Ma to być podwójna płyta – na każdym krążku po dwadzieścia utworów.

Przypomnijmy, że ostatni album Slums Attack „CNO2” zdobył już status platynowej płyty. Na „CNO2” złożyło się 19 premierowych utworów, na których usłyszeć można gości zarówno z Poznania, Polski, Europy jak i USA. Na płycie, oprócz rapującego Peji znaleźli się: Śliwa, Gandzior, Kroolik Underwood, Pezet, Trzeci Wymiar, Tewu oraz klasyczni przedstawiciele nowojorskiej sceny: ONYX i Masta Ace. Ukoronowaniem europejskiej trasy zespołu jest utwór „Radio Wolna Europa”, na którym pojawią się następujący artyści: Defuckto (Czechy), Azyl (Niemcy), Sniper (Litwa), Clementino (Włochy), R-MC (Belgia), Gandzior (Polska:), Loo MC (Belgia), Shazaam (Szwecja) i Hijacjk (Anglia).

BatiBati 

Wysłany: 2013-05-10, 23:02   

Rychowi się pomysły kończą...Na taki jubileusz powinna być wydana nowa płyta.

Gabla 
Moderatorzy

Pochwał: 7
Wysłany: 2013-05-11, 00:15   

To Twoja opinia, akurat Rychu strasznie idzie do przodu pod względem imprez i pomysłów.

Emmet 

Wysłany: 2013-06-18, 10:01   

hmmm...moim zdaniem fajną niespodzianką na 20lecie była by w końcu zmiana flow,lub powrót (TAAK!) do tego z lat 2000-2007. Kurwa,oby nam Rychu jeszcze długo grał,ale ostatnie płytki męczą rymami - oczywiście moje zdanie

SLUczlowiek 

Wysłany: 2013-06-18, 13:06   

wiadomo coś na temat kiedy wyjdzie 20/20 evergreen ? to będzie na pare dni przed koncertem czy jak ? i jeszcze jedna sprawa. podobno nakręcone zostanie dvd z Dwudziestolecia a
czy można bedzie sie spodziewac utworow na cd jak to bylo przy pietnastaku ? pozdro, pisane na szybko z telefonu, yoo

SLUŁudzik 
Administratorzy

Pochwał: 8
Wysłany: 2013-06-18, 15:24   

Emmet napisał/a:
lub powrót (TAAK!) do tego z lat 2000-2007.

Mogę Cię zapewnić, że tak właśnie będzie :)

sticky2713
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-18, 15:51   

SLUczlowiek,
Będzie kręcone DVD jak na 15. Co do płytki to myślę że ten składak 20/20 będzie dobrą bazą do repertuaru koncertowego ;)

Chyba znamy 1 numer na tej płycie :) "Panie" z płyty "Szacunek Ludzi Ulicy".

SLUczlowiek 

Wysłany: 2013-06-18, 19:53   

Tak, przeczytałem o tym na Facebooku. :) DVD zawsze spoko. Ciekawe bo na 15 lecie nie dostało się ponad 15 numerów. Zostały nagrane 2 godziny z 3. Oby tym razem tak nie ucięli tyle materiału.

Odpowiedz do tematu